Objednání termínu

Jak si můžu domluvit termín ošetření?

Při objednávání využijte kontaktní formulář, který najdete na úvodní stránce. Uveďte, k jakému vyšetření nebo ošetření se chcete objednat. Provádíme různé zákroky a každý z nich vyžaduje různě dlouhý časový úsek. Co nejlépe popište Váš problém a lokalizujte, kde se nachází. Jakmile Váš problém zkonzultuje lékař, ozve se Vám sestřička zpět s konkrétním termínem. Není třeba panikařit, když se neozve do pěti minut od Vašeho požadavku. Vše řešíme během ordinačních hodin, kdy máme objednané i jiné pacienty.

Mohu se domluvit telefonicky?

Na stránkách máte samozřejmě uvedený i telefon do ordinace. Ale jednodušší pro nás opravdu je, když využijete kontaktní formulář. Celou ordinační dobu se věnujeme mnoha pacientům a ne vždy je možné při určitém zákroku odbíhat zvedat telefony a několik dalších minut ladit termíny a odpovídat na Vaše požadavky. Buďte prosím trpěliví a mějte pro naši práci pochopení.

Co mám dělat po ošetření na zubní pohotovosti?

Pokud Vás potrápil problém, který jste museli v naší nepřítomnosti vyřešit na zubní pohotovosti, bude ve většině případů nutné objednat se k definitivnímu ošetření, nebo na další kontrolu. V těchto případech prosím využijte možnost Zaslat lékařskou zprávu na úvodní obrazovce. Při každém ošetření v jiném zdravotnickém zařízení než je to, ve kterém jste registrovaní, je nutné vystavení lékařské zprávy pro Vašeho ošetřujícího lékaře. Díky údajům v této zprávě pak okamžitě víme, jaký problém jste museli řešit a zejména jaké bude nutné následné ošetření, a můžeme Vám rovnou zaslat konkrétní termín zákroku.

Jak se objednám na dentální hygienu?

Pro domluvení termínu na dentální hygienu využijte uvedený telefonní kontakt přímo na dentální hygienistku – 608 207 967, Bc. Markéta Sokolová. Jde o externí dentální hygienistku, která dochází do několika zubních ordinací, a proto není její objednávkový systém propojený s naším. Pokud se hned nedovoláte, vyčkejte, jakmile bude mít chvíli času, vždy se Vám ozve zpět.

DentEsthes s.r.o.

Soukromá zubní ordinace Vysočina

  • Adresa: Stonařov 70,  588 33 Stonařov
  • E.mail: info@dentesthes.cz
  • Mobil: 734 804 600

Ordinační hodiny

 Po 7:30 – 14:30
 Út 7:30 – 14:30
 St 7:30 – 14:30
 Čt 7:30 – 14:30
 
 
Po - Čt 7:30 – 8:00 vyhrazeno pro akutní registrované pacienty.
© Copyright 2023. Náš web používá technické cookies. Web vytvořen od JCweb.cz