Časté dotazy pacientů

Přijímáte nové pacienty?

Nepřijímáme. Kapacita našeho zdravotnického zařízení je bohužel už několik let naprosto vyčerpána.

Doporučujete dentální hygienu?

Dentální hygiena je základním stavebním kamenem v péči o dutinu ústní. Každý pacient by měl dentální hygienu navštěvovat pravidelně 2x do roka. Dentální hygienistka Vás naučí, jak správně pečovat o svůj chrup a zuby profesionálně vyčistí. V pravidelných kontrolách pak sleduje, jak péči o svůj chrup zvládáte doma při každodenním čištění. Pacientovi, který dochází na dentální hygienu pravidelně každého půl roku, pak stačí jedna preventivní prohlídka u zubního lékaře ročně.

Máte uzavřené smlouvy s pojišťovnami?

Ano, naše zdravotnické zařízení má uzavřeny smlouvy se všemi pojišťovnami v rámci ČR. Díky tomu má pojištěnec hrazeny některé zákroky, jako např. vstupní prohlídku, preventivní prohlídku, kompletní rtg vyšetření aj.

Jak u vás probíhá ošetření?

Zakládáme si na bezbolestném a komfortním ošetření pacienta. Vstupní prohlídka trvá asi půl hodiny, během které zhodnotíme Váš chrup, zhotovíme rentgenové snímky, popovídáme si o stavu Vašich zubů a Vašich představách a vytvoříme detailní plán ošetření včetně cenové kalkulace. Vstupní prohlídku za Vás hradí Vaše zdravotní pojišťovna. Následné ošetření pak probíhá podle stanového plánu a vždy v lokální anestezii tak, aby pro Vás bylo co nejméně nepříjemné a hlavně bezbolestné.

Ošetřujete děti?

Ano, ale pouze v případě že jeden z rodičů je našim pacientem. I když je doprovod zákonných zástupců nutný až do dovršení jejich dospělosti, pro lepší spolupráci s dítětem provádíme preventivní prohlídky od jejich 6ti let bez přítomnosti rodiče v ordinaci.
Všechny důležité informace naleznete v Odkazech pro pacienty - Rady pro rodičům.

Přijímáte platební karty?

Platební karty přijímáme od společností Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, American Express, V Pay, Discover Network, Diners Club Internation

DentEsthes s.r.o.

Soukromá zubní ordinace Vysočina

  • Adresa: Stonařov 70,  588 33 Stonařov
  • E.mail: info@dentesthes.cz
  • Mobil: 734 804 600

Ordinační hodiny

 Po 7:30 – 14:30
 Út 7:30 – 14:30
 St 7:30 – 14:30
 Čt 7:30 – 14:30
 
 
Po - Čt 7:30 – 8:00 vyhrazeno pro akutní registrované pacienty.
© Copyright 2023. Náš web používá technické cookies. Web vytvořen od JCweb.cz